Kupujeme drona pod stromeček do 5 000 Kč

  • 15.12.2016
Kupujeme drona

Vánoce jsou za dveřmi a vy nebo vaše dítko by si pod stromeček rádo nadělilo nějaký ten dron. Drony jsou stále oblíbenější a tak je dnes na trhu dostupný obrovský výběr od těch nejlevnějších, až po ty nejdražší. Na víkendovou zábavu pro létání doma a na zahradě ale určitě nebudete chtít investovat desítky tisíc. Proto tady pro vás máme pár tipů na drony, které vám určitě nespolknou celou výplatu a přitom se s nimi zabavíte na dlouhé hodiny – kupujeme drona do 5000 Kč. Stačí si jen vybrat.

Parrot Swing –  kupujeme drona s křídlem

Okřídlený dron, který sice nemá kameru, zato si s ním užijete spoustu srandy. Je netradiční v tom, že má křídla, takže za letu dokáže plachtit, čímž šetří baterii. Lze jej ovládat přes chytrý telefon a speciální ovladač Flypad. Ve vzduchu vydrží až 8,5 minuty. Jedná se o takovou pokročilou vlaštovku 21. století. Dokáže létat rychlostí 30 kilometrů za hodinu a má dosah 60 metrů. Ideální dron pro začínající piloty, kteří hledají drona se snadným ovládáním.

Cena: 3 400 Kč

Parrot SWING – Official Video

Parrot SWING - Official Video

Parrot Mambo – dron s kanónem

Opět zde máme značku Parrot, která je na poli levných a relativně dobře vybavených dronů velice populární.  Mambo je modulární dron, ke kterému lze připojit kanón nebo chapadlo. Díky těmto věcem si můžete užít mnoho zábavy, ať už je to soutěžení ve střílení na cíl anebo v dovednosti, kdo dokáže rychleji přenést malou věc z jedné strany místnosti na druhou. Na spodní straně má umístěnou kameru a ovládá se přes váš chytrý telefon.

Cena: 3 300 Kč

Parrot Minidrones – MAMBO – Tutorial #3 : Tips & Tricks

Parrot Minidrones - MAMBO - Tutorial #3 : Tips & Tricks

PowerUp 3.0 – vlaštovka na dálkové ovládání

O vlaštovkách už jsme se dnes trochu bavili. Nyní to posuneme na úplně jinou úroveň. Co kus, to originál. I to se dá říci o tomto „dronu“, který si v podstatě složíte doma z papíru. Hlavní součástí dronu je malý kus elektroniky spojený s motorkem a křídlem. Zbytek si složíte z papíru, spárujete s mobilním telefonem a letíte! Skládání vlaštovek může být ideální zábava při posezení u stolu obloženého cukrovím. V balení jsou přibaleny i speciální archy pro první skládaní, takže se nemusíte bát, že byste neodletěli jen pro to, že se vám nepodaří si poskládat vlastní vlaštovku.

Cena: 1 500 Kč

PowerUp 3.0- Smartphone Controlled Paper Planes

PowerUp 3.0- Smartphone Controlled Paper Planes

Syma X5C – dron s HD kamerou

Tato kvadrokoptéra je ideální dron na naučení a pochopení ovládání. Tento typ můžeme doporučit, pokud si chcete létání s dronem vyzkoušet, ale nechcete si hned kupovat něco drahého, co byste případně rozbili nebo by vás to jen přestalo bavit. I když stojí jen zhruba 1400 Kč, nabízí i tak natáčení videa v HD rozlišení a vzhledem k ceně není kvalita videa vůbec špatná. Díky dvěma barevným diodám nebudete mít problém s rozeznáním orientace dronu, což vám ulehčí učení.

Cena: 1 400 Kč

Syma X5C-1 Drone, Your Mother Could Fly This!

Syma X5C-1 Drone, Your Mother Could Fly This!

MJX X101 – s online přenosem videa

Mezi nejdražší drony v této kategorii patří MJX X101. Za krkolomným názvem se skrývá povedené zařízení, které je schopné přenášet živý obraz. Toto bývá zpravidla výsada drahých dronů. Že se nejedná už o levnější dron, naznačuje i maximální dosah, který je 150 metrů. Velikostně už také patří mezi větší drony, takže jen tak do menšího batohu ho nedáte. Nicméně pokud máte hluboko do kapsy a přesto se chcete bavit trochu více, je MJX X101 velmi dobrý dron s výborným poměrem cena/výkon.

Cena: 4 400 Kč

MJX X101 quadcopter + MJX WiFi FPV on Android Phone

MJX X101 quadcopter + MJX WiFi FPV on Android Phone

A to je z dnešních dronů vše. Věříme, že si z těchto kousků vybere každý. Jestli vás seriál „Kupujeme drona“ zaujal, dejte nám vědět na sociálních sítích a my pro vás rádi připravíme další díl. A pokud potřebujete natočit kvalitní záběry, ale nechcete si kvůli toho kupovat vlastního drona, můžete se obrátit na profesionály, kteří vám vše natočí a nasnímkují podle vašich představ.

+ Přidat článek

Články od partnerů

+ Přidat článek